2017

EGYESÜLETI RENDEZVÉNYEK 2017. évben

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület 2017. évben, az alábbi időpontokban tartja előretervezett rendezvényeit.

Időpont:  Helyszín: 
2017. február      24.-én            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.
2017. április        28.-án            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.
2017. június        30.-án            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.
2017. augusztus  25.-én            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.
2017. október     27.-én            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.
2017. december  01.-én            péntek   16 óra Humán Civil HázSzombathely, Bem J. u. 9.

 

 Közgyűlést tart az egyesület

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület február 24.-én 16 órakor a Humán Civil Házban tartja éves közgyűlését. A hivatalos program után dr. Molnár Zoltán tart előadást Környezetünk 2016-ban címmel.

Áprilisi SM rendezvény

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület április 28.-án 16 órakor a Humán Civil Házban tartja rendezvényét, mely alkalommal „Brennbergbánya: a múltba tűnő fekete gyémánt” címmel dr. Molnár Zoltán tart előadást.

Sclerosis Multiplexes Betegek Világnapja

 Részt veszünk május 31.-én Gödöllőn a Grassalkovich Királyi Kastélyban tartandó Sclerosis Multiplexes Betegek Világnapján, amit kilencedik alkalommal rendeznek meg.

Ebben az évben a Világnap mottója (jelmondata) „Élet az SM-el” Felhívják a figyelmet arra, hogy egységesen mindenhol a világban fordítsuk arcunkat és figyelmünket az SM-es emberek és problémáik felé.

 Regionális SM Nap Egervár

 Képviseljük egyesületünket június 10.-én az Egervári Nádasdy-Széchenyi Várkastélyban tartandó Regionális SM Napon.

A meghívó ide kattintva elérhető.

Laboratóriumok életközelből

A XXII. Szombathelyi Egészségnapok rendezvénysorozat keretében június 30.-án tartjuk rendezvényünket a Humán Civil Házban. Laboratóriumról általánosságban címmel dr. Hadarits Ferenc a Markusovszky Kórház Központi Laboratóriumának osztályvezető főorvosa tart előadást.

XXII. Egészség-napok Szombathelyen

Július 01.-én részt veszünk az Egészségnapok rendezvénysorozat Nyitott napján az AGORA Savaria Moziban.

A meghívó ide kattintva elérhető.

Országos SM Nap Kaposvár

 Augusztus 25.-én képviseljük egyesületünket a Kaposvári Mór Oktató Kórházban tartandó Országos SM Napon.

A meghívó ide kattintva elérhető.

Előadás a diabéteszről

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület augusztus 25.-én 16 órakor a Humán Civil Házban tartja rendezvényét, mely alkalommal Cukorbetegség, a modern kor betegsége címmel dr. Baranyai Marietta a Markusovszky Kórház Gasztroenterológiai és Belgyógyászati osztály osztályvezető helyettese tart előadást.

Országos SM Nap Szolnok

Képviseljük egyesületünket szeptember 02.-án a Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrumban tartandó Országos „SM Nap” rendezvényen, mely alkalomra az ország minden részéről érkeznek sclerosis multiplex betegséggel együtt élő sorstársak.

A meghívó ide kattintva elérhető.

A dohányzásról SM- betegeknek

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület október 27.-én 16 órakor a Humán Civil Házban tartja rendezvényét. A dohányzás egészségügyi kockázatai címmel dr. Kecskés László István a Markusovszky Kórház Mellkassebészeti osztály osztályvezető főorvosa tart előadást.

Évzáró rendezvény     

 December 01.-én a Humán Civil Házban tartjuk évzáró rendezvényünket mely alkalommal, ünnepi műsorral, vacsorával és ajándékokkal lepjük meg az egyesület tagjait.

Kategória: Események | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük