2014

EGYESÜLETI RENDEZVÉNYEK 2014.-ben

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület 2014. évben, az alábbi időpontokban tartja  előre tervezett rendezvényeit.

 

Időpont: Helyszín:
2014. február     28.-án             péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.
2014. április         25.-én           péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.
2014. június         27.-én           péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.
2014. aug.    29.-én                    péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.
2014. október   31.-én              péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.
2014. december 05.-én           péntek   16 óra Humán Civil Ház klubhelyiségeSzombathely, Bem J. u. 9.

 

 

Stresszmentes élet = egészség, és Közgyűlés

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében február 28-án 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. Czilinger Éva egészségfejlesztő szakpszichológus – A stressz hatása az egészségünkre, illetve Hogyan csökkenthető a stressz címmel tart előadást. Azt követően 18.3o órai kezdettel tartjuk a Közgyűlést. Beszámoló hangzik el az előző évi tevékenységről és megtárgyaljuk a 2014. évi programokat.

Teljes élet, munka betegség mellett is

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében április 25-én 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. A szakmai előadás címe: Munka és/vagy rokkantosítás? Alternatívák a teljesebb élethez – betegség mellett is.

Egészségről és finom falatokról

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében május 9-én 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. Egészséges alapanyagok, egészséges táplálkozás címmel Hencsey Roland séf tart előadást.

Sclerosis Multiplexes Emberek Világnapja

Képviseljük egyesületünket május 28-án Budapesten a Városliget Vajdahunyad várban tartandó Magyar SM-es Betegek Világnapján.

Egészségnap

Egyesületünk a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében május 31-én 10 órai kezdettel tartja rendezvényét a Martineum Felnőttképző Akadémián.

A gyógyítás jelen és jövő lehetőségeiről Dr. Kálmán Bernadette tart előadást, majd Hencsey Roland mesterszakács ossza meg ételkészítési praktikáit. Számítógépes talp – és csontritkulás vizsgálat lesz Dr. Kelemenné Szántai Anita vezetésével. Ebéd után Változások a sclerosis multiplex kezelésében: tények és remények címmel Dr. Illés Zsolt tart előadást, majd Kardos Bernadett egészségfejlesztő szakpszichológus „Táplálékunk sejtjeink építőkövei – az étkezés felelőssége” címmel tart csoportfoglalkozást.

4.évi XIX. „Egészség-napok”

Egyesületünk a szombathelyi „Egészség-napok”rendezvénysorozatán a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében június 27-én 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. Sclerosis multiplex – rehabilitáció címmel                   Dr. Záborszky Zita tart előadást.

4. évi XIX. „Egészség-napok” záró rendezvény

Részt veszünk június 28-án az „Egészség-napok” rendezvénysorozat záró rendezvényén az AGORA Savaria moziban.

Augusztusi SM rendezvény

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület augusztus 29-én 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. A napirend a szeptember 7-én Győrben megrendezendő Országos SM Napon való részvétel megbeszélése lesz.

Regionális SM Nap

Képviseljük egyesületünket szeptember 6-án Egerváron a Nádasdy-Széchenyi Várkastélyban tartandó Regionális SM-Napon.

XIV. Országos „SM Nap”

Részt veszünk szeptember 7-én Győrben az ETO Park Hotelben tartandó Országos „SM Nap” rendezvényen.

Októberi SM rendezvény

Egyesületünk október 31-én 4 órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban, mely alkalommal Mondanivalónk arcai. /Életre kelő kommunikáció/ címmel Kardos Bernadett egészségfejlesztő pszichológus tart előadást.

Évzáró rendezvény

Egyesületünk december 5-én 4 órai kezdettel tartja évzáró rendezvényét a Magyar Sclerosis Multiplexes Betegekért Alapítvány támogatásának segítségével a Martineum Felnőttképző Akadémián. A résztvevőket a Brenner János Általános Iskola és Gimnázium betlehemes csoportja ünnepi műsorral köszönti, majd vacsorával és ajándékokkal lepjük meg az egyesület tagjait.

Kategória: Események | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük