2013

EGYESÜLETI RENDEZVÉNYEK  2013.-ban

  A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület 2013. évben, az alábbi időpontokban tartja előre tervezett rendezvényeit.


Időpont:

 

Helyszín:

 

2013. február      22.-én           péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

2013. április        26.-án            péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

2013. június        28.-án            péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

2013. augusztus  30.-án           péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

2013. október     25.-én            péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

2013. december  06.-án           péntek   16 óra

Humán Civil Ház klubhelyisége

Szombathely, Bem J. u. 9.

 

Szaktanácsadás SM-betegeknek

 A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület április 26.-án pénteken délután 4 órától tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. A program keretében dr. Kelemenné Szántai Anita, a Magyar SM Betegekért Alapítvány elnöke röviden tájékoztatja a résztvevőket a nyíregyházi SM Centrum működéséről, a tervekről és a lehetőségekről. A rendezvényen mód lesz ingyenes ortopédiai és konduktori szaktanácsadásra, csontsűrűség mérésre, számítógépes talpnyomás vizsgálatra. Ehhez TAJ-kártya, illetve közgyógyellátási igazolvány szükséges. A mostani alkalom a korábban időjárási viszontagságok miatt meghiúsult pótlása.

Lehetőség SM betegek számára

Közgyűlést tart február 22-én, pénteken délután 4 órakor a Humán Civil Házban a Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület. Beszámoló hangzik el az előző évi tevékenységről és megtárgyaljuk az idei programokat, megállapítjuk a tagdíj mértékét. Dr. Kelemenné Szántai Anita a Magyar SM Betegekért Alapítvány elnöke tájékoztatja a résztvevőket a nyíregyházi SM Centrum működéséről, a tervekről és a lehetőségekről. A rendezvényen mód lesz ingyenes ortopédiai és konduktori szaktanácsadásra, csontsűrűség mérésre, számítógépes talpnyomás vizsgálatra. (Ehhez TAJ kártya, illetve közgyógyellátási igazolvány szükséges.)

Szaktanácsadás SM-betegeknek

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület április 26.-án pénteken délután 4 órától tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. A program keretében dr. Kelemenné Szántai Anita, a Magyar SM Betegekért Alapítvány elnöke röviden tájékoztatja a résztvevőket a nyíregyházi SM Centrum működéséről, a tervekről és a lehetőségekről. A rendezvényen mód lesz ingyenes ortopédiai és konduktori szaktanácsadásra, csontsűrűség mérésre, számítógépes talpnyomás vizsgálatra. Ehhez TAJ-kártya, illetve közgyógyellátási igazolvány szükséges. A mostani alkalom a korábban időjárási viszontagságok miatt meghiúsult pótlása.

SM Világnap Budapest

Minden lépés számít! – hangzik el május 29.-én a sclerosis multiplex (SM) világnapján a fővárosi Erzsébet téren, ahol a gyógyíthatatlan idegrendszeri betegséggel élők, családtagjaik és segítőik hívták fel nehéz helyzetükre a figyelmet az SM Világnapján, mely alkalommal mi is képviseljük egyesületünket.

Együtt a család a segítőkkel

Egyesületünk részt vesz június 8.-án az „Együtt a család a segítőkkel” című XVIII.

„ Szombathely-i Egészség-napok” 5. rendezvényén a Humán Civil Házban. A résztvevők különféle témákban hallgathatnak egészségmegőrzést célzó előadásokat, lehetőség nyílik személyes konzultációkra is.

SM Juniális Rendezvény Budapest

Részt veszünk június 22.-én Budapesten a CEU Konferencia Központban megtartott SM Juniális Rendezvényen.

Döntés és lehetőség

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület június 28.-án 16.oo órától tartja a következő összejövetelét a Humán Civil Házban. A délutáni találkozón Lehetőségeink – döntéseink címmel Kardos Bernadett egészségfejlesztő szakpszichológus tart előadást. A programot a 2013. évi XVIII. „Szombathely-i Egészség-napok” rendezvénysorozat keretében rendezi az egyesület.

3. évi XVIII. „Egészség-napok” záró rendezvény

Részt veszünk június 29.-én az „Egészség-napok” rendezvénysorozat záró rendezvényén az AGORA Savaria moziban.

Pályázat és országos találkozó

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület augusztus 30.-án pénteken délután négy órakor tartja a következő összejövetelét a Humán Civil Házban. A megbeszélés témája a TÁMOP pályázat megvalósítása, illetve a szeptemberi szolnoki SM napon való részvétel lesz.

Országos SM Nap

Képviseljük egyesületünket szeptember 08.-án Szolnokon a Tiszaligeti Sportcsarnokban megrendezésre kerülő Országos SM Napon, mely alkalommal a szakmai program mellett sok élménnyel is gazdagodhatnak a résztvevők.

Aktivitás az egészségért

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület október 25.-én délután négy órától tartja következő rendezvényét a Humán Civil Házban (Bem József u. 9.). Kardos Bernadett egészségfejlesztő pszichológus tart előadást Aktivitásunk, mint lehetőségünk az egészségünk megőrzése érdekében címmel.

Előadás SM betegeknek

A Vas Megyei Sclerosis Multiplex Egyesület a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében november 22.-én délután négy órakor tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. Dr. Nagy Zsuzsanna Ágnes neurológus szakorvos tart előadást Egészséges életmód – az energiaegyensúly megtartása sclerosis multiplexes betegeknél címmel, és beszámol az új kezelési lehetőségekről.

Évzáró rendezvény

December 6.-án délután négy órai kezdettel tartjuk évzáró rendezvényünket a Magyar Sclerosis Multiplexes Betegekért Alapítvány támogatásának segítségével a Humán Civil Házban mely alkalommal, ünnepi műsorral, a LUDWIG 2000 Hidegkonyhai Bt. által felszolgált hidegkonyhai készítményekkel és ajándékokkal köszöntjük tagjainkat.

Mediterrán diéta az egyensúlyért
Egyesületünk a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-0923 számú pályázati program keretében december 16.-án délután négy órai kezdettel tartja rendezvényét a Humán Civil Házban. Ezúttal dr. Szabó Judit belgyógyász és immunológus szakorvos, diabetológiai szakértő tart előadást Mediterrán diéta alkalmazása, mint az energia-egyensúly megtartásának lehetősége címmel.

Kategória: Események | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük